Noc s Andersenem 2017

03.04.2017

Noc s Andersenem jsme v naší městské části pořádali letos již podvanácté. Probíhá vždy ve spolupráci Knihovny a základní školy, za velké podpory městské části.

Předvojem byla návštěva 4 tříd dětí z mateřské školy ve středu 29. března. S dětmi jsme četli pohádku Eduarda Petišky O jabloňce. Děti si v knihovně vyrobily a ozdobily svoji vlastní "jako" průkazku. Připomínám, že s touto průkazkou si děti mohou ještě do konce května vyzvednout v knihovně malou odměnu.

Letošní Noci s Andersenem se zúčastnilo 196 dětí. Nejprve jsme společně zasadili strom, tentokrát na louce před mateřskou školou. Potom měly děti po třídách program v knihovně i ve škole. Při společném sázení stromu byli také vyhlášeni a odměněni tři nejpilnější čtenáři z řad dětí za rok 2016 - Nela Chmelíková, Anička Bradáčová a Míša Havlů.

Do knihovny během večera zavítalo 6 tříd prvního stupně. Soutěžení s hrdiny Čtyřlístku trvalo od půl šesté do jedenácti hodin. Děti hledaly pomocí indicií poklad a soutěžily v zábavném vyřazovacím kvízu.

Děkuji všem, kdo v knihovně přiložili ruku k dílu a pomohli se zdárným průběhem celého večera - Pavlínce Fritzenové, Natálce Jandusové, Míše Havlů, Věře, Janě a Václavovi Santolíkovým.

TĚŠÍME SE ZASE PŘÍŠTĚ!


© 2017 Arch Design Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!