Nejnovější dění v knihovně

Milí přátelé, nabízím vám ušití látkové roušky. Pro naše čtenáře ty obyčejné roušky ušiji zdarma. Pokud byste je chtěli pro někoho dalšího, nebo nějaké složitější s vychytávkami, prodám za mírný poplatek (materiál + 40 Kč). Kontaktujte mne telefonem nebo emailem, s každým se domluvím osobně. Hana Santolíková

Všichni jsme se ocitli v neočekávané situaci, informace kolem nás přicházejí rychle, rychle se mění, často dříve, než stačíme vstřebat ty předchozí, už musíme reagovat na další.

Knihovní systém Koha odesílá informační e-maily všem čtenářům, kteří při přihlašování uvedli svoji e-mailovou adresu.

Milí přátelé, na začátku každého školního roku se mi vždy dostanou do ruky seznamy doporučené četby pro žáky naší běchovické školy. Tentokrát je v seznamu pro 5. třídu spousta knížek, které v knihovně nemáme, a proto jsem se rozhodla oslovit případné dárce knih.

Dnes, 11. 7. 2017, jsme přešli na nový knihovní systém. Koha je otevřený software vyvíjený od konce 90. let po celém světě týmem nadšenců a dobrovolníků jako alternativa drahých komerčních systémů. Připojujeme se tak k 74 českým knihovnám s tímto systémem.

Během letních prázdnin, v měsících červnu a červenci, bude opět upravena výpůjční doba naší knihovny. Otevřeno bude pouze v následujících dnech:

Otvírací doba

Úterý 9:00 - 12:00   15:00 - 18:00
Čtvrtek 12:00 - 18:00 

Kde nás najdete

Za Poštovskou zahradou 479, Praha Běchovice