Výdejní okénko

28.02.2021

Milí čtenáři,

z nejnovějšího vládního nařízení, platného od 1. března 2021 vyplývá, že naše "výdejní okénko" smí být i nadále v provozu: "...(omezuje) provoz knihoven tak, že se zakazuje jiný výdej než předem objednaných výpůjček a jejich vracení přes výdejní okénko nebo bezkontaktně; při jiném než bezkontaktním předání výpůjček se doporučuje používat respirátor bez výdechového ventilu alespoň třídy FFP2 nebo KN95"

Platí tedy stejná pravidla jako v minulých čtrnácti dnech:

Výpůjčky - nutno předem objednat, nejlépe online přímo ve vašem čtenářském kontu pomocí rezervací, možné je i emailem nebo telefonem. Před příchodem do knihovny čekejte na potvrzení, že máte dokumenty připravené.

Vracení - knihy vracejte do označené přepravky ve vstupním prostoru knihovny, z vašeho účtu budou odečteny po uplynutí dvoudenní karantény.

Vchod do knihovny je uzamčen, zvoňte, klepejte nebo volejte:-)Mějte nasazenou ochranu nosu a úst, nejlépe respirátor.

Kdo z jakéhokoli důvodu nemůžete nebo nechcete v této době přijít, kontaktujte mne a stávající výpůjčky vám prodloužím.

Hana Santolíková