Dnes, 11. 7. 2017, jsme přešli na nový knihovní systém. Koha je otevřený software vyvíjený od konce 90. let po celém světě týmem nadšenců a dobrovolníků jako alternativa drahých komerčních systémů. Připojujeme se tak k 74 českým knihovnám s tímto systémem.

Během letních prázdnin, v měsících červnu a červenci, bude opět upravena výpůjční doba naší knihovny. Otevřeno bude pouze v následujících dnech:

Měsíc červen je v knihovně vždy ve znamení přijímání nových malých čtenářů. Běchovická základní škola má v letošním roce dvě první třídy, celkem 47 dětí. Nejprve jedna a po ní druhá třída prvňáčků navštíví knihovnu ve středu 7. června dopoledne. Děti předvedou, jak se naučily během školního roku číst, a za odměnu dostanou roční členství v naší...

Noc s Andersenem jsme v naší městské části pořádali letos již podvanácté. Probíhá vždy ve spolupráci Knihovny a základní školy, za velké podpory městské části.

Otvírací doba

Úterý 9:00 - 12:00   15:00 - 18:00